twoje położenie     strona główna » Witamy
SANATORIUM UZDROWISKOWE
"MIELEC"
w Krynicy-Zdrój
strona główna
dodaj do ulubionych
Witamy

Witamy Państwa w Sanatorium Uzdrowiskowym "MIELEC".

Sanatorium Uzdrowiskowe "MIELEC" położone jest w Krynicy-Zdrój, jednym z największych uzdrowisk górskich w Polsce na wysokości około 620 m n.p.m. pomiędzy górami Krzyżowa i Huzary, w otulinie lasu Góry Parkowej.

Sanatorium Uzdrowiskowe "MIELEC" oferuje Państwu doskonałe warunki do leczenia i rehabilitacji, a także do wypoczynku indywidualnego i grupowego. Czyste górskie powietrze i niepowtarzalne wody lecznicze uzdrowiska wspomagają zabiegi lecznicze wykonywane w naszym sanatorium przez wykwalifikowany personel medyczny. W szczególności polecamy zabiegi z wykorzystaniem borowin, w tym zawijania borowinowe na całe ciało. Ponadto wykonujemy szereg zabiegów z zakresu fizykoterapii, elektroterapii, hydroterapii, światłolecznictwa, masażu, inhalacji, peloidoterapii, suche kąpiele mineralne - w ozonie i CO2.

Nasz ośrodek dysponuje bazą noclegową składającą się z apartamentów, pokoi 1, 2 i wieloosobowych z pełnym węzłem sanitarnym wyposażonymi m.in. w TV sat i telefon.

Z uwagi na swoje położenie nasz ośrodek jest idealnym obiektem noclegowym podczas pobytów dla osób jeżdżących na nartach (wyciągi: Jaworzyna Krynicka, Słotwiny, Tylicz) a także dla turystów uprawiających piesze i rowerowe wycieczki urokliwymi trasami w Krynicy-Zdrój i okolicach.

Serdecznie zapraszamy.