Wczasy Lecznicze

Sanatorium Uzdrowiskowe „Mielec” jest idealnym miejscem, w którym połączycie Państwo odpoczynek i odnowę biologiczną z pobytem w kurorcie Krynica-Zdrój, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
Standardowy pobyt w naszym ośrodku rozpoczyna się od wizyty lekarskiej podczas, której jest dobierany indywidualny zestaw zabiegów leczniczych, który ma za zadanie wspomóc odnowę psychofizyczną organizmu. Nasze sanatorium słynie z zabiegów wykonywanych na najwyższym poziomie co potwierdzają goście z kraju i ze świata regularnie powracający do naszego uzdrowiska, gdzie mogę odnaleźć chwilę spokoju i powierzyć swoje zdrowie opiece doświadczonego personelu.

  • Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny, dodatkowo odpłatne są korzystanie z telefonu, telewizji, miejsca postojowego (niestrzeżone).Wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny, dodatkowo odpłatne są korzystanie z telefonu, telewizji, miejsca postojowego (niestrzeżone).
  • W recepcji sanatorium w dniu przyjazdu należy dokonać obowiązkowej opłaty klimatycznej wg aktualnie obowiązujących stawek zgodnych uchwałą Rady Miasta Krynicy-Zdrój.
Couple having relaxing body massage in spa.Two therapists doing back massage on couple at the same time.